LG QNED evo AI 55QNED93A6A TV 139.7 cm (55") 4K
Preces kods: 55QNED93A6A
ID: 509570
Garantija: 24 mēneši
LG
LG QNED evo AI 55QNED93A6A TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
Drukāt
Ražotājs LG
Subvūferis
Subvūfera RMS jauda 20 W
Tehniskās detaļas
Consumer Electronics Control (CEC) SimpLink
Iebūvēts audio dekoders Dolby Atmos,Dolby Digital
Darbvirsmas statīvs Y
Reversīvais audio kanāls (ARC) Y
Spēles režīms Y
Svars (ar statīvu) 13700 g
Konstrukcija
Produkta krāsa Melns
VESA stiprinājums Y
Svars&dimensijas
Iepakojuma dziļums 128 mm
Iepakojuma augstums 830 mm
Iepakojuma platums 1560 mm
Augstums (bez statīva) 709 mm
Platums (bez statīva) 1226 mm
Dziļums (bez statīva) 57.9 mm
Svars (bez statīva) 12500 g
Papildus informācija
Tūnera tips Analog & Digital
Augstums (ar statīvu) 776 mm
Dziļums (ar statīvu) 325 mm
Platums (ar statīvu) 1226 mm
Enerģijas pārvaldība
Maiņstrāvas ieejas spriegums 100-240 V
Maiņstrāvas ieejas frekvence 50/60 Hz
Jaudas patēriņš (standby) 0.5 W
Enerģiju glabājošs režīms Y
Savienojamība
Bluetooth Y
Pieņemtais interfeiss Plus (CI +) versija 1.4
Digitālais audio optiskais ārā 1
Common interface Plus (CI+) Y
HDMI pieslēgvietu skaits 4
USB 2.0 pieslēgvietu skaits 2
RF pieslēgvietu skaits 2
Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits 1
Parastais interfeiss Y
HDMI versija 2.1
Personālā datora ieeja (D-Sub) N
Procesors
Multikodola tips 4
Iepakojuma saturs
Iepakojuma tips Box
Tālvadības pults Y
Pievienoti kabeļi AC
Darbības rādītāji
Skaņas samazināšana Y
USB ierakstīšana Y
Teleteksta funkcija Y
Skaits OSD valodu 38
HDCP Y
Atbalstītie video formāti AV1,HEVC/H.265,VP9
Ekrāna izvēlne (OSD) Y
Attēla apstrādes tehnoloģija LG AI Picture Pro
Ergonomika
LED fona apgaismojums Y
Displejs
Ekrāna izmērs pa diognāli 139 cm
Gaismas diožu izgaismojuma veids Mini LED
Ekrāna forma Flat screen
Displeja tehnoloģija QNED evo
HD veids 4K Ultra HD
Displeja diagonāle 55"
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160
Attēla formāts 16:9
Atbalstītā displeja atjaunošanas frekvence 144 Hz
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma svars 18800 g
Programmatūra
Operētājsistēma webOS
Skaļruņi
Skaļruņu skaits 4
Tīklošana
Bluetooth versija 5.3
Iebūvēts Wi-Fi slēdzis Y
Bluetooth profili A2DP
Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax)
Miracast Y
Ethernet/LAN savienojums Y
Multimediji
Iebūvēts subvūferis Y
Viedtelevizors
Hibrīda apraides platjoslas televīzija (HbbTV) Y
Interneta televīzija Y
Smart TV Y
Vadības īpašības
Plānošanas periods 8 day(s)
Elektroniskais raidījumu apraksts (EPG) Y
TV tuneris
Digitālā signāla sistēma DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2
Audio
Audio izejas kanāli 2.2 channels
Skaņas režīmi AI Sound Pro,Clear Voice Pro
RMS nominālā jauda 40 W
Kopējie parametri
PSTI certified Y
Stenda dziļums 325 mm
Stendu tips Connected stand
Vietējā atsvaidzināšanas pakāpe 120 Hz
Balss ceļvedis Y
Pamata viesnīcas režīms Y
Sadarbojas ar Google palīgu Y
Sadarbojas ar Amazon Alexa Y
Paneļa stiprināšanas saskarne 300 x 300 mm
Apple AirPlay 2 support Y
Bez rāmja dizains Y
Subtitru funkcija Y
Tīmekļa pārlūks Y
Kustības interpolācijas tehnoloģija Motion Pro
Tiek atbalstīts augsts dinamiskais diapazons (HDR) Y
AMD FreeSync Y
AMD FreeSync type FreeSync Premium
Statīva platums 324 mm