Samsung QE43QN90FAT 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV
Preces kods: QE43QN90FATXXH
ID: 511810
Garantija: 24 mēneši
Samsung
Samsung QE43QN90FAT 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
Drukāt
Ražotājs Samsung
Tehniskās detaļas
Automātisks standby Y
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Izcelsmes valsts Hungary
Reversīvais audio kanāls (ARC) Y
Spēles režīms Y
Svars (ar statīvu) 13400 g
Konstrukcija
Produkta krāsa Melns
VESA stiprinājums Y
Svars&dimensijas
Iepakojuma dziļums 140 mm
Iepakojuma augstums 667 mm
Iepakojuma platums 1164 mm
Augstums (bez statīva) 558.9 mm
Platums (bez statīva) 960.8 mm
Dziļums (bez statīva) 26.9 mm
Svars (bez statīva) 9400 g
Papildus informācija
Tūnera tips Analog & Digital
Augstums (ar statīvu) 619.9 mm
Dziļums (ar statīvu) 220 mm
Platums (ar statīvu) 960.8 mm
Enerģijas pārvaldība
Maiņstrāvas elektriskā jauda Y
Enerģija patēriņš 50 W
Elektroenerģijas patēriņš gadā 69 kWh
Elektroenerģijas patēriņš (maks.) 145 W
Jaudas patēriņš (standby) 0.5 W
Enerģiju glabājošs režīms Y
Savienojamība
Bluetooth Y
Digitālais audio optiskais ārā 1
Common interface Plus (CI+) Y
HDMI pieslēgvietu skaits 4
USB 3.0 (3.1, 1. paaudzes) A tipa portu daudzums 2
RF pieslēgvietu skaits 1
Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits 1
Parastais interfeiss Y
HDMI Y
Iepakojuma saturs
Manuāls Y
Tālvadības pults Y
Pievienoti kabeļi AC
Ergonomika
Automātiska izslēgšanās Y
Displejs
Ekrāna forma Flat screen
Displeja tehnoloģija Neo QLED
HD veids 4K Ultra HD
Displeja diagonāle 43"
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160
Anti-glare screen Y
Atbalstītā displeja atjaunošanas frekvence 165 Hz
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma svars 16.9 kg, 16900 g
Programmatūra
Operētājsistēma Tizen OS
Operētājsistēmas versija Tizen
Tīklošana
Bluetooth versija 5.3
Iebūvēts Wi-Fi slēdzis Y
Miracast N
Ethernet/LAN savienojums Y
Viedtelevizors
Ekrānu dublēšana Y
Video aplikācijas Samsung TV Plus
Interneta televīzija Y
Smart TV Y
Vadības īpašības
Elektroniskais raidījumu apraksts (EPG) Y
Audio
Audio izejas kanāli 2.0 channels
Skaņas režīmi Adaptive Sound Pro,Surround
RMS nominālā jauda 20 W
Audio sistēma Dolby Atmos
Kopējie parametri
Stand SHARP NECK HEXAGON
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
SmartThings app support Y
Works with Samsung Bixby Y
Apple AirPlay 2 support Y
Augsta dinamiskā diapazona (HDR) tehnoloģija HDR 10+,Neo Quantum HDR
Stendu tips Hexagon stand
Energy efficiency class (HDR) G
Sadarbojas ar Google palīgu Y
Sadarbojas ar Amazon Alexa Y
Iekļauts viedtālrunis Y
Balss vadība Y
4K Ultra HD mērogošana Y
Kustības interpolācijas tehnoloģija Motion Xcelerator
Energy efficiency class (SDR) F
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 50 kWh
AMD FreeSync Y
Active voice amplifier (AVA) Y
Aerial input DVB-T2CS2 x2
Introduction year 2025
Far-field voice interaction Y
Mini wall mount support Y
Processor NQ4 AI Gen3 Processor
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 102 kWh
Sound technology Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, Surround, 360 Audio, Adaptive Sound Pro
Adaptive sound Y
Stand colour Black
Q-Symphony Y
Audio pre-selection descriptor Y
Bezel type 3 Bezel-less
Krāsas nosaukums Titan Black
Tiek atbalstīts augsts dinamiskais diapazons (HDR) Y
Vietējā atsvaidzināšanas pakāpe 120 Hz
Paneļa stiprināšanas saskarne 200 x 200 mm