Samsung QE55QN80FAU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV
Preces kods: QE55QN80FAUXXH
ID: 524663
Garantija: 24 mēneši
Samsung
Noliktava DLV01
Daudz. 100
Saņemšanas datums 19.05.2026
Noliktava DCH01
Daudz. 1
Saņemšanas datums 15.05.2026
Samsung QE55QN80FAU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Silver
Drukāt
Ražotājs Samsung
Tehniskās detaļas
Automātisks standby Y
Consumer Electronics Control (CEC) Anynet+
Izcelsmes valsts Slovakia
Reversīvais audio kanāls (ARC) Y
Spēles režīms Y
Svars (ar statīvu) 17200 g
Konstrukcija
Produkta krāsa Sudrabs
VESA stiprinājums Y
Svars&dimensijas
Iepakojuma dziļums 148 mm
Iepakojuma augstums 813 mm
Iepakojuma platums 1352 mm
Augstums (bez statīva) 706.2 mm
Platums (bez statīva) 1227.6 mm
Dziļums (bez statīva) 47.2 mm
Svars (bez statīva) 16400 g
Papildus informācija
Tūnera tips Analog & Digital
Augstums (ar statīvu) 764 mm
Dziļums (ar statīvu) 247.4 mm
Platums (ar statīvu) 1227.6 mm
Enerģijas pārvaldība
Maiņstrāvas elektriskā jauda Y
Enerģija patēriņš 76 W
Elektroenerģijas patēriņš gadā 105 kWh
Elektroenerģijas patēriņš (maks.) 230 W
Jaudas patēriņš (standby) 0.5 W
Enerģiju glabājošs režīms Y
Savienojamība
Bluetooth Y
Digitālais audio optiskais ārā 1
Common interface Plus (CI+) Y
HDMI pieslēgvietu skaits 4
USB 3.0 (3.1, 1. paaudzes) A tipa portu daudzums 2
RF pieslēgvietu skaits 1
Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits 1
Parastais interfeiss Y
HDMI Y
Iepakojuma saturs
Manuāls Y
Tālvadības pults Y
Pievienoti kabeļi AC
Ergonomika
Automātiska izslēgšanās Y
Displejs
Ekrāna forma Flat screen
Displeja tehnoloģija Neo QLED
HD veids 4K Ultra HD
Displeja diagonāle 55"
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160
Atbalstītā displeja atjaunošanas frekvence 144 Hz
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma svars 22 kg, 22000 g
Programmatūra
Operētājsistēma Tizen OS
Operētājsistēmas versija Tizen
Tīklošana
Bluetooth versija 5.3
Iebūvēts Wi-Fi slēdzis Y
Miracast N
Ethernet/LAN savienojums Y
Viedtelevizors
Ekrānu dublēšana Y
Video aplikācijas Samsung TV Plus
Interneta televīzija Y
Smart TV Y
Vadības īpašības
Elektroniskais raidījumu apraksts (EPG) Y
Audio
Audio izejas kanāli 4.0 channels
Skaņas režīmi Adaptive Sound Pro,Surround
RMS nominālā jauda 30 W
Audio sistēma Dolby Atmos
Kopējie parametri
Stand AERO LINEAR
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
SmartThings app support Y
Works with Samsung Bixby Y
Apple AirPlay 2 support Y
Stendu tips Center stand
Energy efficiency class (HDR) G
Sadarbojas ar Google palīgu Y
Sadarbojas ar Amazon Alexa Y
Iekļauts viedtālrunis Y
Balss vadība Y
4K Ultra HD mērogošana Y
Kustības interpolācijas tehnoloģija Motion Xcelerator
Energy efficiency class (SDR) F
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 76 kWh
AMD FreeSync Y
Active voice amplifier (AVA) Y
Aerial input DVB-T2CS2
Samsung technologies (AV/TV) 4K AI Upscaling,AI Auto Game Mode,AI Customisation Mode,AI Energy Mode,AI Mode,AI Sound Pro,Auto Game Mode (ALLM),Auto HDR Remastering,Colour Booster Pro,Dolby Atmos®,FreeSync Premium Pro,Game Bar,Gaming Hub,Generative Wallpaper,Motion Xcelerator 144Hz...
Brand-specific features NQ4 AI Gen2 Processor, 4K AI Upscaling, Quantum Matrix Technology Core, Neo Quantum HDR, Dolby Atmos® (virtual), Motion Xcelerator 144Hz, PANTONE Validated, AI Sound Pro, Smart TV powered by Tizen OS*, Gaming Hub, Samsung TV Plus, Samsung Q-Symphony, O...
Introduction year 2025
Far-field voice interaction Y
Mini wall mount support Y
Processor NQ4 AI Gen2 Processor
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 217 kWh
Sound technology Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS Lite, 360 Audio, Surround, Active Voice Amplifier Pro
Adaptive sound Y
Stand colour Grey
Q-Symphony Y
Audio pre-selection descriptor Y
Bezel type 3 Bezel-less
Tiek atbalstīts augsts dinamiskais diapazons (HDR) Y
Krāsas nosaukums Carbon Silver
Vietējā atsvaidzināšanas pakāpe 100 Hz
Paneļa stiprināšanas saskarne 200 x 200 mm