Philips 65PUS8510 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV
Preces kods: 65PUS8510/12
ID: 507813
Garantija: 24 mēneši
Philips
Philips 65PUS8510 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
Drukāt
Ražotājs Philips
Tehniskās detaļas
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Iebūvēts audio dekoders DTS:X,Dolby Atmos,Dolby Digital
Darbvirsmas statīvs Y
Reversīvais audio kanāls (ARC) Y
Spēles režīms Y
Svars (ar statīvu) 15350 g
ECO mode Y
Konstrukcija
Produkta krāsa Melns
VESA stiprinājums Y
Svars&dimensijas
Iepakojuma dziļums 160 mm
Iepakojuma augstums 975 mm
Iepakojuma platums 1600 mm
Augstums (bez statīva) 838 mm
Platums (bez statīva) 1446 mm
Dziļums (bez statīva) 91 mm
Svars (bez statīva) 14800 g
Papildus informācija
Tūnera tips Digital
Augstums (ar statīvu) 900 mm
Dziļums (ar statīvu) 322 mm
Platums (ar statīvu) 1446 mm
Enerģijas pārvaldība
Maiņstrāvas ieejas spriegums 100-240 V
Maiņstrāvas ieejas frekvence 50/60 Hz
Jaudas patēriņš (standby) 0.5 W
Savienojamība
Bluetooth Y
Digitālais audio optiskais ārā 1
HDMI pieslēgvietu skaits 3
USB 2.0 pieslēgvietu skaits 2
Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits 1
Parastais interfeiss Y
Austiņu izejas 1
HDMI versija 2.1
Iepakojuma saturs
Tālvadības pults Y
Darbības rādītāji
Atbalstāmie subtitru formāti ASS,SMI,SRT,SSA,SUB,TXT
Teleteksts 1000 pages
Teleteksta funkcija Y
Atbalstītie video režīmi 576p,720p,1080p,2160p
Smart režīmi Cinema
HDCP Y
Atbalstītie video formāti AV1,AVC,AVI,H.264,H.265,HEVC,MKV,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VP9
Atbalstāmie attēlu formāti BMP,GIF,HEIF,JPEG,PNG
Ergonomika
Ekvalaizeris Y
Displejs
Ekrāna izmērs pa diognāli 164 cm
Ekrāna forma Flat screen
Displeja tehnoloģija QLED
HD veids 4K Ultra HD
Displeja diagonāle 65"
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160
Atbalstītā displeja atjaunošanas frekvence 50 Hz,60 Hz
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma svars 21860 g
Īpašības
Atbalstītās grafikas izšķirtspējas 640 x 480 (VGA),1920 x 1080 (HD 1080),2560 x 1400,3840 x 2160
Programmatūra
Operētājsistēma Titan OS
Skaļruņi
Skaļruņu skaits 2
Tīklošana
Bluetooth versija 5.2
Iebūvēts Wi-Fi slēdzis Y
Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet/LAN savienojums Y
Failu formāti
Atbalstītie audio formāti AAC,FLAC,MP3,WAV
Viedtelevizors
Hibrīda apraides platjoslas televīzija (HbbTV) Y
Video aplikācijas Amazon Prime Video,BBC iPlayer,Disney+,HBO,Netflix,YouTube
Smart TV Y
TV tuneris
Digitālā signāla sistēma DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2,DVB-T2 HD
Audio
Audio izejas kanāli 2.0 channels
RMS nominālā jauda 20 W
Kopējie parametri
Tiek atbalstīts augsts dinamiskais diapazons (HDR) Y
Energoefektivitātes skala A to G
Sadarbojas ar Amazon Alexa Y
Sadarbojas ar Google palīgu Y
HDCP versija 2.3
Stendu tips Legs stand
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Vietējā atsvaidzināšanas pakāpe 60 Hz
Energy efficiency class (SDR) E
Energy efficiency class (HDR) G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 84 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 141 kWh
Stand colour Black
Game features Auto Low Latency Mode (ALLM),Game Bar 2.0,Variable Refresh Rate (VRR)
Remote access Y
Paneļa stiprināšanas saskarne 400 x 300 mm