LG OLED B4 OLED55B42LA 139.7 cm (55") 4K Ultra HD
Preces kods: OLED55B42LA
Garantija: 24 mēneši
LG
Atvainojiet prece nav pieejama!
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Drukāt
Ražotājs LG
Tehniskās detaļas
Consumer Electronics Control (CEC) SimpLink
Iebūvēts audio dekoders DTS:X,Dolby Atmos,IMAX Enhanced
Darbvirsmas statīvs Y
Reversīvais audio kanāls (ARC) Y
Svars (ar statīvu) 19500 g
Konstrukcija
Produkta krāsa Pelēks
VESA stiprinājums Y
Svars&dimensijas
Iepakojuma dziļums 172 mm
Iepakojuma augstums 810 mm
Iepakojuma platums 1360 mm
Augstums (bez statīva) 708 mm
Platums (bez statīva) 1228 mm
Dziļums (bez statīva) 45.9 mm
Svars (bez statīva) 14500 g
Papildus informācija
Tūnera tips Analog & Digital
Augstums (ar statīvu) 772 mm
Dziļums (ar statīvu) 235 mm
Platums (ar statīvu) 1228 mm
Enerģijas pārvaldība
Maiņstrāvas ieejas spriegums 100-240 V
Maiņstrāvas ieejas frekvence 50/60 Hz
Jaudas patēriņš (standby) 0.5 W
Enerģiju glabājošs režīms Y
Savienojamība
Bluetooth Y
Digitālais audio optiskais ārā 1
Common interface Plus (CI+) Y
HDMI pieslēgvietu skaits 4
USB 2.0 pieslēgvietu skaits 2
RF pieslēgvietu skaits 2
Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits 1
Parastais interfeiss Y
HDMI versija 2.1
Personālā datora ieeja (D-Sub) N
Procesors
Multikodola tips 4
Iepakojuma saturs
Iepakojuma tips Box
Tālvadības pults Y
Pievienoti kabeļi AC
Darbības rādītāji
Teleteksts 2000 pages
USB ierakstīšana Y
Teleteksta funkcija Y
Skaits OSD valodu 37
Smart režīmi Cinema,Dolby Vision Vivid,Energy saving,Filmmaker,Game,Personal,Sports,Standard,Vivid
Atbalstītie video formāti HEVC,VP9
Ekrāna izvēlne (OSD) Y
Attēla apstrādes tehnoloģija LG AI Picture Pro
NVIDIA G-SYNC Y
Attēls attēlā N
Displejs
Ekrāna izmērs pa diognāli 139 cm
Ekrāna forma Flat screen
Displeja tehnoloģija OLED
HD veids 4K Ultra HD
Displeja diagonāle 55"
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160
Attēla formāts 16:9
Atbalstītā displeja atjaunošanas frekvence 144 Hz
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma svars 19500 g
Programmatūra
Operētājsistēma webOS
Operētājsistēmas versija 24
Skaļruņi
Skaļruņu skaits 2
Tīklošana
Bluetooth versija 5.1
Iebūvēts Wi-Fi slēdzis Y
Bluetooth profili A2DP
Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet/LAN savienojums Y
Multimediji
Iebūvēts subvūferis N
Viedtelevizors
Video aplikācijas Amazon Prime Video,Apple TV,DAZN,Disney+,NOW TV,Netflix,RaiPlay,Rakuten TV,YouTube
Interneta televīzija Y
Smart TV Y
Vadības īpašības
Plānošanas periods 8 day(s)
Elektroniskais raidījumu apraksts (EPG) Y
Viesnīcas režīms N
TV tuneris
Digitālā signāla sistēma DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2
Audio
Audio izejas kanāli 2.0 channels
Skaņas režīmi AI Acoustic Tuning,AI Sound Pro,Clear Voice Pro
RMS nominālā jauda 20 W
Kopējie parametri
Soundbar included N
Paneļa stiprināšanas saskarne 300 x 200 mm
Vietējā atsvaidzināšanas pakāpe 120 Hz
Pamata viesnīcas režīms N
Sadarbojas ar Google palīgu N
Sadarbojas ar Amazon Alexa Y
Laika nobīde Y
Stenda dziļums 235 mm
Bez rāmja dizains Y
Balss vadība Y
Stendu tips Legs stand
4K Ultra HD mērogošana Y
Subtitru funkcija Y
Tīmekļa pārlūks Y
Kustības interpolācijas tehnoloģija OLED Motion
Energoefektivitātes skala A to G
Tiek atbalstīts augsts dinamiskais diapazons (HDR) Y
Krāsas nosaukums Essence Graphite
Balss ceļvedis Y
Statīva platums 1057 mm