Philips 7500 series 43PUS7505/12 TV 109.2 cm (43") 4K
Preces kods: 43PUS7505/12
Garantija: 24 mēneši
Philips
Atvainojiet prece nav pieejama!
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Drukāt
Ražotājs Philips
Tehniskās detaļas
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Iebūvēts audio dekoders Dolby Atmos
Darbvirsmas statīvs Y
Reversīvais audio kanāls (ARC) Y
ECO mode Y
Konstrukcija
Produkta krāsa Melns
Signāla stipruma indikators Y
VESA stiprinājums Y
Svars&dimensijas
Svars 7800 g
Augstums 567.9 mm
Dziļums 84.3 mm
Platums 972,7 mm
Iepakojuma dziļums 140 mm
Iepakojuma augstums 680 mm
Iepakojuma platums 1070 mm
Papildus informācija
Tūnera tips Analog & Digital
Svars ar statīvu 8000 g
Augstums (ar statīvu) 598.9 mm
Dziļums (ar statīvu) 226.6 mm
Platums (ar statīvu) 972.7 mm
DVI pieslēgvieta N
Enerģijas pārvaldība
Maiņstrāvas ieejas spriegums 220-240 V
Enerģija patēriņš 71 W
Energoefektivitātes klase A
Elektroenerģijas patēriņš gadā 104 kWh
Maiņstrāvas ieejas frekvence 50/60 Hz
Jaudas patēriņš (standby) 0.3 W
Savienojamība
Radiofrekvences savienotāja veids F, IEC
Digitālais audio optiskais ārā 1
Common interface Plus (CI+) Y
HDMI pieslēgvietu skaits 3
USB 2.0 pieslēgvietu skaits 2
RF pieslēgvietu skaits 2
Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits 1
Parastais interfeiss Y
Austiņu izejas 1
Personālā datora ieeja (D-Sub) N
Procesors
Multikodola tips 4
Iepakojuma saturs
Iepakojuma tips Box
Tālvadības pults Y
Pievienoti kabeļi AC
Darbības rādītāji
Atbalstāmie subtitru formāti ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Lokālā aptumšošana Y
Teleteksts 1000 pages
Teleteksta funkcija Y
HDCP Y
Atbalstītie video formāti AVC, AVI, H.264, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC-1, VP9, WMV9
Atbalstāmie attēlu formāti BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Ergonomika
Ekvalaizeris Y
Displejs
Ekrāna izmērs pa diognāli 108 cm
Ekrāna formāta iestatīšana Zoom
Ekrāna forma Flat screen
Displeja tehnoloģija LED
HD veids 4K Ultra HD
Displeja diagonāle 43"
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160
Attēla formāts 16:9
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma svars 10700 g
Īpašības
Bez smagajiem metāliem Hg (mercury)
Skaļruņi
Skaļruņu skaits 2
Tīklošana
Iebūvēts Wi-Fi slēdzis Y
Wi-Fi Wi-Fi 4 (802.11n)
Ethernet/LAN savienojums Y
Failu formāti
Atbalstītie audio formāti AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO
Viedtelevizors
Hibrīda apraides platjoslas televīzija (HbbTV) Y
Interneta televīzija Y
Smart TV Y
Vadības īpašības
Plānošanas periods 8 day(s)
Attēla izslēgšana (radio) Y
Programmaparatūra atjaunojama caur Auto upgrade wizard, Network, USB
Programmaparatūra atjauninājama Y
Elektroniskais raidījumu apraksts (EPG) Y
On/Off taimeris Y
TV tuneris
Digitālā signāla sistēma DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Analogā signāla sistēma PAL, SECAM
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 5 - 35 °C
Audio
Ekvalaizera joslu daudzums 5
RMS nominālā jauda 20 W
Automātiskais skaļuma regulētājs Y
Kopējie parametri
Rollable display N
Paneļa stiprināšanas saskarne 200 x 200 mm