PRESENTER/POINTER WRL USB/KQJH0 VENTION
Preces kods: KQJH0
31.54 € / gab.
- Pieejams par cenu 31.54 €: 5 gab.
PRESENTER/POINTER WRL USB/KQJH0 VENTION
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 02.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 03.06.2026 No 3.62 €
- Express piegāde 28.05.2026 No 6.00 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Vention |
| Svars&dimensijas | |
|---|---|
| Augstums | 14 mm |
| Dziļums | 142.2 mm |
| Platums | 22 mm |
| Akumulators | |
| Akumulatora jauda | 200 mAh |
| Kopējie parametri | |
| Charging cable length | 0.25 m |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| USB port | Yes |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB |
| Battery life | 3 month(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| On/off switch | Yes |
| Buttons quantity | 6 |
| Long Description | Vention KQJH0. Wireless receiver interface: USB, Wireless technology: RF, Frequency band: 2.4 GHz. Product colour: Grey, Presenter functions: Laser pointer, Laser pointer colour: Green. Battery technology: Lithium, Battery capacity: 200 mAh, Charging t... |
| Battery level indicator | Yes |
| Wireless technology | RF |
| Laser class | 3R |
| Laser pointer colour | Green |
| Presenter functions | Laser pointer |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Cables included | USB Type-A to USB Type-C |
| Unit Box Width | 0.06 |
| Bezvadu diapazons | 50 m |
| Battery technology | Lithium |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Product colour | Grey |
| Summary | Vention KQJH0. Wireless receiver interface: USB, Wireless technology: RF, Frequency band: 2.4 GHz. Product colour: Grey, Presenter functions: Laser pointer, Laser pointer colour: Green. Battery technology: Lithium, Battery capacity: 200 mAh, Charging t... |
| Unit Calculated Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000171 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Package type | Box |
| Unit Box Length | 0.19 |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Category Code | PRS |
| Uzlādes laiks | 60 min |
| Materiāls | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS)/Polycarbonate (PC) |