Cecotec Steam Iron | IronHero V-1500 | Handheld | 1500 W
Preces kods: A01_EU01_104313
50.07 € / gab.
- Pieejams par cenu 50.07 €: 20 gab.
Cecotec Steam Iron | IronHero V-1500 | Handheld | 1500 W | 25 g/min | 0.2 L | Essential Blue
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 4.24 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 4.91 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Steam iron |
| Bruto svars | 1.08 kg |
| Neto svars | 0.67 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Clean Steam: Disinfects, cleans, and cares for your clothes. But also for your sofa, curtains, sheets, or mattress; Fast Steam: Heats up quickly, your iron is ready in 30 seconds |
| Nepārtraukts tvaiks | 25 g/min |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Essential Blue |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 0.2 L |
| Darbības rādītāji | |
| Iesildīšanās laiks | 30 s |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Izlādēts akumulators | No |
| Plastmasa (bez PET) | 15.00 g |
| Papīrs / Kartons | 395.00 g |
| Taras svars (kg) | 0.41 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Bruto dziļums (mm) | 280.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 81.00 mm |
| Bruto platums (mm) | 151.00 mm |
| Veids. | Handheld |
| Jauda | 1500 W |
| Ražotāja produkta nosaukums | IronHero V-1500 |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Iepakojums | |
| Svars | 1.08 kg |
| Kastes izmērs | 28.00 x 15.10 x 8.10 cm |