ETA Dust bags for AEG, Electrolux and Philips vacuum
Preces kods: ETAPHI5
8.91 € / gab.
- Pieejams par cenu 8.91 €: 20 gab.
ETA Dust bags for AEG, Electrolux and Philips vacuum cleaners | ETAPHI5 | 4 pc(s) | Brown
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 03.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 04.06.2026 No 4.24 €
- Saņem Omniva pakomātā 04.06.2026 No 4.24 €
- Saņem pasūtījumu mājās 04.06.2026 No 3.62 €
- Express piegāde 29.05.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | ETA |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Dust bags for AEG, Electrolux and Philips vacuum cleaners |
| Bruto svars | 0.15 kg |
| Neto svars | 0.03 kg |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Brūns |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 4 pcs |
| Kopējie parametri | |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotāja produkta nosaukums | ETAPHI5 |
| Taras svars (kg) | 0.12 kg |
| Papīrs / Kartons | 120.00 g |
| Palete Qty | 4547 pcs |
| Izlādēts akumulators | No |
| Bruto dziļums (mm) | 190.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 400.00 mm |
| Bruto platums (mm) | 5.00 mm |
| Producer | ETA |
| Iepakojums | |
| Svars | 0.15 kg |
| Kastes izmērs | 19.00 x 0.50 x 40.00 cm |