78.00 € / gab.
- Pieejams par cenu 78.00 €: 14 gab.
Genesis Gaming Mouse | Zircon 880 Pro 8k | Wireless | 2.4GHz, Bluetooth | White
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 03.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 04.06.2026 No 3.63 €
- Saņem Omniva pakomātā 04.06.2026 No 4.24 €
- Saņem pasūtījumu mājās 04.06.2026 No 3.62 €
- Express piegāde 29.05.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Genesis |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Connection type | 2.4GHz, Bluetooth |
| Tips | Gaming Mouse |
| Bruto svars | 0.24 kg |
| Neto svars | 0.13 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Ievadierīce | |
| Programmējamas peles pogas | Yes |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Svars&dimensijas | |
| Width | 65 mm |
| Papildus informācija | |
| Acceleration (G) | 50 |
| Darbības rādītāji | |
| Displeja fona gaisma | No |
| Īpašības | |
| Ierīces tips | Bezvadu |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Optical |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Genesis |
| Taras svars (kg) | 0.11 kg |
| Galvenais dzīves ilgums | 150 M |
| Pogu skaits | 6 |
| DPI | 50-30000 |
| Sensori | PixArt PAW3950 |
| Bruto platums (mm) | 115.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 55.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 175.00 mm |
| Izlādēts akumulators | No |
| Palete Qty | 1561 pcs |
| Plastmasa (bez PET) | 31.00 g |
| Papīrs / Kartons | 70.00 g |
| EEIA nodoklis | No |
| Ražotāja produkta nosaukums | Zircon 880 Pro 8k |
| Iepakojums | |
| Svars | 0.24 kg |
| Kastes izmērs | 17.50 x 11.50 x 5.50 cm |
