Cecotec EnergySilence 620 RetroDesk | Desktop Fan | Table
Preces kods: 8232
60.58 € / gab.
- Pieejams par cenu 60.58 €: 10 gab.
Cecotec EnergySilence 620 RetroDesk | Desktop Fan | Table Fan | 40 W | Diameter 30 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | Silver
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 4.72 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 6.17 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Svārstības | Yes |
| Svārstību diapazons | N/A ° |
| Tips | Desktop Fan |
| Bruto svars | 3.50 kg |
| Remote control | No |
| Neto svars | 2.57 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | It has 3 speeds (Low, Medium and High) that allow you to regulate the intensity of the airflow according to the needs of each moment; EnergySilence Technology: achieve a deep feeling of fresh air instantly with maximum silence and comfort |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 30 cm |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Bruto platums (mm) | 135.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 340.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 462.00 mm |
| Izlādēts akumulators | No |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 20.00 g |
| Papīrs / Kartons | 910.00 g |
| Taras svars (kg) | 0.93 kg |
| Veids. | Table Fan |
| Jauda | 40 W |
| Ražotāja produkta nosaukums | EnergySilence 620 RetroDesk |
| Iepakojums | |
| Svars | 3.50 kg |
| Kastes izmērs | 46.20 x 13.50 x 34.00 cm |