Cecotec EnergySilence 9890 Skyline Bladeless | Tower Fan
Preces kods: 8311
132.02 € / gab.
- Pieejams par cenu 132.02 €: 10 gab.
Cecotec EnergySilence 9890 Skyline Bladeless | Tower Fan | Stand Fan | 50 W | Diameter 23 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | Timer | Remote control | Grey/White
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 6.17 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Svārstības | Yes |
| Svārstību diapazons | 40 ° |
| Tips | Tower fan |
| Bruto svars | 4.10 kg |
| Remote control | Yes |
| Neto svars | 2.68 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Pelēks, balts |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 23 cm |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | LED Display; Timer: program the fan for up to 15 hours; 3 operating modes: (natural, normal, sleep) to provide great adaptability depending on the needs; 3 speeds: (low, medium, high) to regulate the intensity of the airflow according to the needs of e... |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tips | Battery |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Ergonomika | |
| Taimeris | Yes |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Akumulatora klasifikācija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Papīrs / Kartons | 1325.00 g |
| TI svars (kg) | 0.01 kg |
| Taras svars (kg) | 1.42 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Baterijas sastāvs | CL127:KT:2016-12-09 |
| Izlādēts akumulators | No |
| WEE klasifikācija | CL109:4:2017-04-01 |
| Bruto dziļums (mm) | 1060.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 285.00 mm |
| Veids. | Stand Fan |
| Jauda | 50 W |
| Bruto platums (mm) | 295.00 mm |
| Ražotāja produkta nosaukums | EnergySilence 9890 Skyline Bladeless |
| Plastmasa (bez PET) | 95.00 g |
| Iepakojums | |
| Svars | 4.10 kg |
| Kastes izmērs | 106.00 x 29.50 x 28.50 cm |