Philips 2K LED TV | 32PFS6050/12 | 32 | Smart TV | TITAN
Preces kods: 32PFS6050/12
ID: 549049
Garantija: 24 mēneši
Philips
Philips 2K LED TV | 32PFS6050/12 | 32 | Smart TV | TITAN OS
Drukāt
Ražotājs Philips
Tehniskās detaļas
Tips 2K LED TV
Bruto svars 4.50 kg
Neto svars 3.33 kg
Garantija 24 mēnesis(i)
Enerģijas pārvaldība
Baterijas tips Battery
Displejs
Ekrāna izmērs pa diognāli 80 cm
Displeja diagonāle 32"
Ekrāna izšķirtspēja 1920 x 1080
Programmatūra
Operētājsistēma Titan OS
Tīklošana
Wi-Fi Yes
Viedtelevizors
Smart TV Yes
TV tuneris
Digitālā signāla sistēma DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Kopējie parametri
Producer Philips
Ražotāja produkta nosaukums 32PFS6050/12
Savienojamība HDMI, USB
Bruto platums (mm) 790.00 mm
Bruto augstums (mm) 480.00 mm
Bruto dziļums (mm) 114.00 mm