Gra Edukacyjna "Litera Do Litery"

Preces kods: GRA_LITERA_DO_LITERY
ID: 445910
11.89 € / gab.
 • Pieejams par cenu 11.89 €: 44 gab.

Gra Edukacyjna "Litera Do Litery"

Apraksts
Izglītojoša spēle "Burts uz burtu"


Spēles, kas palīdz apgūt lasītprasmi


Izglītojošā spēle "Burts uz burtu" (4-8 gadus veciem bērniem) ir klasiska attēlu-burtu puzle, pateicoties kurai bērni mācās lasīt, pārejot no burtu iepazīšanas posma uz vārdu veidošanu no tiem un lasīšanu. Spēlējot ar krāsainiem žetoniem, tiek iesaistītas redzes, dzirdes un taustes maņas, pateicoties kurām bērns efektīvāk tiek galā ar jauno izaicinājumu mācīties lasīt.


Vārdu krājuma un lingvistiskās iztēles attīstība


Lasīšanas mācīšanās rotaļājoties ievērojami sekmē bērna attīstību. Papildu palīdzība šīs prasmes apgūšanā ir vārdu grūtības pakāpes gradācija - no vieglākiem vārdiem uz tādiem, kas sastāv no vairāk burtiem, - un iedalījums krāsās, kas bērnam signalizē, ka viņš tikko pārgājis uz nākamo, grūtāko līmeni. Maziem, bet patstāvīgiem soļiem vislabāk veicinās iemācīties lasīt.


Anna Jankovska, pedagoģe, blogu Tikai mammām un Aktīvā lasīšana autore.


Spēle "No burta uz burtu" satur bagātīgu vārdu materiālu, kas sadalīts no vieglākiem 3 burtu vārdiem līdz garākiem 5 burtu vārdiem, ņemot vērā arī sarežģītākas poļu valodas skaņas. Vienkāršākajā spēles variantā bērns nosauc ilustrācijas, piešķir burtus dzirdētajām skaņām un pēc tam no tām veido vārdu. Sarežģītākajā variantā viņš veido vārdus bez ilustrācijām, bet var izmantot fona krāsu kā mājienu. Paaugstināti spēlētāji var spēlēt ar visiem žetoniem un veidot vārdus, ko piedāvā viņu iztēle. Komplektā ir 36 zili žetoni trīsburtu vārdu veidošanai, 48 dzeltenas figūriņas četru burtu vārdu veidošanai, 60 zaļas figūriņas piecu burtu vārdu veidošanai un instrukcija.


Magdalēnas Popovičas krāsainās, kontrastējošās ilustrācijas atvieglo burtu iegaumēšanu un mācīšanos lasīt, un spēle ar puzli ļauj nostiprināt lasīšanas virzienu no kreisās uz labo pusi.


Žetoni ir izgatavoti no bieza kartona, kas garantē drošu spēli un izturību pat aizraujošāko spēļu laikā.


Attīstība


mācīšanās lasīt, runas attīstība, koncentrēšanās, smalkā motorikaPiegādes veidi

 • Saņem veikalā Rēzekne
  03.07.2024 par brīvu
 • Saņem Venipak pakomātā
  04.07.2024 No 3.03 €
 • Saņem Omniva pakomātā
  03.07.2024 No 4.13 €
 • Saņem pasūtījumu mājās
  04.07.2024 No 4.91 €
 • Express piegāde
  01.07.2024 No 2.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Drukāt
Ražotājs Неизвестный
Svars&dimensijas
Svars 1.1
Iepakojums
Svars 1.10 kg
Kastes izmērs 15.00 x 14.00 x 8.00 cm