SportVida Slodzes gumija Fitnesa treniņiem 200 * 15 * 0.45

Preces kods: SV-HK0185
ID: 221822
6.75 € / gab.
 • Pieejams par cenu 6.75 €: 12 gab.

SportVida Slodzes gumija Fitnesa treniņiem 200 * 15 * 0.45 CM Oranža

Ražotājs: SportVida

Produkta kods: SV-HK0185

Krāsa: Oranža

SportVida ir Eiropas sporta preču zīmols ar vairāk kā 20 gadu produktu izstrādes pieredzi. Sportvida zīmolam ir pašiem sava produktu izstrāde sun testa labaratorija Azijā, kas nodrošina jaunāko tehnoloģiju un tendences pielietojumu katrā produkta tapšanas stadijā. Produktu izstrādē tiek izmantoti kvalitatīvi un droši materiāli. Ar SportVida zīmolu sadarbojas lielākie Sporta centri Eiropā. Galvenais SportVida zīmola meŗķis ir nodrošinās pircējam pieejamu cenu par kvalitatīvu un Eiropā izstrādātu, testētu sporta produktu.

SPORTVIDA treniņu slodzes gumija Fitnesam vingrinājumiem.

Pretestības gumijas - treniņu efektivitātes paaugstināšanai Mūsdienās lai nodarbotos ar fitnesu vai veikt vingrojumus, nav nepieciešams apmeklēt sporta zāles, jo var iegādāties nedārgu inventāru, kuru var izmantot patstāvīgi mājās. Rezultāti arī Jūs pārsteigs, ja Jūs vēlaties notievēt vai nostiprināt muskuļus, galvenais ir pareiza un regulāra inventāra izmantošana. Plašu atzinību starp sporta piekritējiem ieguva pretestības gumijas. Tā ir lieliska izvēle sporta aktivitātēm mājas apstākļos, kad nav vietas un līdzekļu dārgiem un lieliem trenažieriem. To ir ērti glabāt un ņemt līdzi, bet tās efektivitāte ir ļoti augsta, jo var strādāt ar visām muskuļu grupām. Ir neskaitami vingrojumi, kuru izpildei var izmantot gumijas vingrošanai.

SPORTVIDA trenažieri lieliski papildina vingrinājumus. Jūs varat tos izmantot dažādos veidos, lai dažādotu savs treniņus. Tie ir ļoti izturīgi un tajā pašā laikā aizņem mazliet vietas, tāpēc jūs varat tos ērti paņemt līdzi, trenējoties, dodoties ceļojumā vai ceļojumā. Vingrinājumi ar gumijām iesaista plašas muskuļu grupas, uzlabo kustīgumu un palielina kustību amplitūdu. Lai uzlabotu muskuļu sajūtu, tie jālieto svara treniņa laikā vai mājās jālieto tikai gumijas.

gumija būs lieliski piemērota kā dažāda veida treniņu papildinājums, kā arī tā var būt noderīga rehabilitācijas laikā Gumija darbojas kā paplašinātājs un ļauj jums veikt vingrinājumus, kas saistīti ar stiepšanos un kustībām uz sāniem

augstas kvalitātes materiāli biezums / pretestība: 0,45 mm izmēri: 200x15 cm

Oranža gumija:

 • Lentas garums: 200 cm
 • Lentas platums: 15 cm
 • Lentas biezums: 0,04 cm

Piegādes veidi

 • Saņem veikalā Rēzekne
  13.12.2023 par brīvu
 • Saņem Venipak pakomātā
  15.12.2023 No 2.18 €
 • Saņem Omniva pakomātā
  15.12.2023 No 2.88 €
 • Saņem pasūtījumu mājās
  15.12.2023 No 3.62 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Drukāt
Ražotājs SportVida
Kopējie parametri
Komplekts (EU Blister) - Retail packaging
Veidi Sporta preces
Krāsa Orange