SportVida NBRNeslīdošs 4mm Plāns Treniņu paklājs priekš

Preces kods: SV-HK0049
ID: 221686
12.44 € / gab.
 • Pieejams par cenu 12.44 €: 3 gab.

SportVida NBRNeslīdošs 4mm Plāns Treniņu paklājs priekš Fitnesa un Jogas (173х61х0.4см) Rozā

Ražotājs: SportVida

Produkta kods: SV-HK0049

Krāsa: Rozā

SportVida ir Eiropas sporta preču zīmols ar vairāk kā 20 gadu produktu izstrādes pieredzi. Sportvida zīmolam ir pašiem sava produktu izstrāde sun testa labaratorija Azijā, kas nodrošina jaunāko tehnoloģiju un tendences pielietojumu katrā produkta tapšanas stadijā. Produktu izstrādē tiek izmantoti kvalitatīvi un droši materiāli. Ar SportVida zīmolu sadarbojas lielākie Sporta centri Eiropā. Galvenais SportVida zīmola meŗķis ir nodrošinās pircējam pieejamu cenu par kvalitatīvu un Eiropā izstrādātu, testētu sporta produktu.

Vingrošanas neslīdošs treniņu paklājs 173х61х0.4см

SPORTVIDA Treniņu paklājs:

Paklājs ir izgatavots no perfekti triecienus absorbējoša NBR materiāla, t.i. sintētiskais kaučuks. Šis materiāls nodrošina perfektu saķeri, un paklājs fiziskās slodzes laikā paliek stabils un neslīd pa zemi. Šo paklāju raksturo arī viegls svars un augsta elastība. Materiāls ir ūdensizturīgs un ļoti viegli tīrāms. Katrs paklājs ir aprīkots ar lenču rokturiem, kas ļauj ērti uzglabāt un transportēt paklāju.

SPECIFIKĀCIJA:

 • Garums: 180 cm
 • Platums: 60 cm
 • Biezums: 1 CM
 • Materiāls: NBR
 • Paklājam ir siksna, kas palīdz paklāju transportēt.

Paklāja izmērs ir 181 cm x 60 cm, un tas nodrošina ērtības visu formu un izmēru cilvēkiem. Augstākās kvalitātes 1 cm biezs putu paklājs padara mugurkaulu, gurnus, ceļgalus un elkoņus ērtus uz cietām grīdām. Universālajam Balance From jogas paklājam ar abpusēju neslīdošu pārklājumu ir lieliska pretslīdes iedarbība, lai novērstu ievainojumus. Īpaša stabilitāte ļauj jums saglabāt līdzsvaru jebkura veida vingrinājumu laikā. Mitrumizturīga tehnoloģija ļauj to viegli mazgāt ar ziepēm un ūdeni Šim paklājam ir pievienots ērti, un tas ir ļoti viegls, padarot to viegli transportējamu un uzglabājamu.

Piegādes veidi

 • Saņem veikalā Rēzekne
  12.12.2023 par brīvu
 • Saņem Venipak pakomātā
  14.12.2023 No 2.18 €
 • Saņem Omniva pakomātā
  14.12.2023 No 2.88 €
 • Saņem pasūtījumu mājās
  14.12.2023 No 3.62 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Drukāt
Ražotājs SportVida
Kopējie parametri
Komplekts (EU Blister) - Retail packaging
Veidi Sporta kamera
Krāsa Pink
Svars_netto 345