Blun Twin 2in1 Eko ādas sāniski atverams maks ar

Preces kods: BLU-2in1-LGK8-BK
Noliktava DLV05
Daudz. 18
Saņemšanas datums 08.06.2023
Cena par gab. € 5.99

Blun Twin 2in1 Eko ādas sāniski atverams maks ar magnētisku maku-apvalku LG K8 K350N Melns

Ražotājs: Blun

Materiāls: Poliuretāns - Eko Āda - Premium kvalitātes ādas aizvietotājs + Silikona ieliknis

Krāsa: Melna

Savietojams ar: LG K8 K350N

Ideāls risinājums - Divi-Vienā - Twin 2in1 - Premium kvalitātes sāniski atverams mobīlā telefona maciņš - grāmatiņa + magnētiski fiksējams silikona ietvars ar eko ādu apšūtu aizmugurējo maka daļu. Silikona ietvars ir atsevišķs maks, kuru var izmantot bez sāniski atveramā maka.

Blun - Twin 2in1 - ir augstas kvalitātes, sāniski atverami maki komplektā ar otru silikona maku -ietvaru un ar papildus nodalījumiem priekš vizītkartēm. Blun - Twin 2in1 maki sevī apvieno divus pilnīgi dažāda tipa makus ar maksimālu aizsarzību, kas tos padara individuālus un ekskluzīvus!

Atverams sāniski grāmatas veidā, iekārta stiprinās papildus silikona makā ar magnētisku fiksāciju. Maku ir iespējams nolikt gan horizontāli, gan vertikāli, pateicoties maka aizmugurējā daļā iebuvētai statīva funkcijai - stendam!

Telefons ieliekams speciālā silikona maka daļā, kurš kvalitatīvi un droši iestrādāts telefona maciņā, turpretī telefonu var izņemt un ielikt atkārtoti un tas neatstāj ne lipīgas pēdas, ne skrāpējumus. Izgatavots no kvalitatīvas un izturīgas eko ādas, kuras virsma ir pasargāta no sīkiem skrāpējumiem un mitruma. Maka iekšpusē ir divi nodalījumi priekš vizītkartēm jeb kredītkartēm.

Iepakots Mobile-Store plastikāta maisiņā.

Drukāt
Ražotājs Blun
Kopējie parametri
Komplekts (M-S Blister) - Poly bag Package
Veidi Sāniski atverams telefona maks, Telefona aizmugures maks-apvalks
Krāsa Black
Svars_netto 95
Iepakojums
Svars 0.05 kg
Kastes izmērs 3.00 x 10.00 x 20.00 cm